wczytywanie

Poznajcie naszą paczkę!

Play Wood Things: Drewniane zabawki dla dzieci

Witajcie, cześć i czołem! Play Wood Things zaprasza do wspólnej przygody ponadczasowymi zabawkami z drewna! W tej podróży będzie nam towarzyszyć zgrana paczka znajomych. Poznajcie ich!

Staszek lubi zaszaleć, ale nie zapomina o równowadze. Dlatego nie wyobraża sobie dnia bez ćwiczeń na desce balansowej! Czy to w domu, czy to na zewnątrz! Sami przekonajcie się jakie to fajne! :D

Grzesiek to specjalista w temacie wspinaczek, przed nim żadna drabinka nie ma tajemnic. I z miłą chęcią Wam je pokaże! Dajcie się porwać szałowi zdobywania!

Za Ewcią nie nadążysz! Tu się podciągnie, to wejdzie na pikler, tam pohuśta się na huśtawce. Zawsze coś wymyśli do zabawy! Jedno jest pewne – z nią się nie będziesz nudzić!

Marysia uwielbia się bawić, ale też i uczyć. Dlatego zawsze wybiera takie zabawki, które łączą sobie w te cechy. Uważacie, że takich nie ma? Marysia zaraz Wam udowodni, że jest inaczej!

Kasia wie jedno: zabawa zaczyna się dopiero wtedy, jak coś można ze sobą połączyć. Dlatego przejrzała ofertę naszego sklepu i przygotowała... naprawdę sporo ciekawych zestawów! Każdy znajdzie coś dla siebie. A znając Kasię, pewnie na tym się nie skończy...

Łudek to dobry jamnik, żadnego małego dziecka nie da skrzywdzić, dlatego podsuwa maluchom tylko najlepsze i najbezpieczniejsze zabawki! Zobaczcie, co poleci Waszym pociechom!

Liczba produktów: 0

Brak produktów w wybranej kategorii.

Dlaczego
warto wybrać
nasze
produkty?

Naturalne surowce

Nowoczesne technologie

Przemyślane wzornictwo

Bezpieczne i funkcjonalne

Domowy plac zabaw
w pokoju Twojego Dziecka

Na naszą ofertę składają się wysokiej jakości drewniane produkty przeznaczone dla najmłodszych, takie jak:

  • Huśtawki
  • Bujaki
  • Piklery
  • Drabinki
  • Zabawki
  • Zestawy

Wszystkie nasze produkty wykonane są z ekologicznych surowców przy użyciu nowoczesnych technologii, dzięki czemu cechują się precyzją wykonania, bezpieczeństwem użytkowania oraz dużą wytrzymałością i długowiecznością.

Nasze meble są nie tylko ergonomiczne i funkcjonalne, ale również dobrze zaprojektowane. Ich minimalistycznych charakter idealnie wkomponuje się w każdy dziecięcy pokój.

Zapewnij swojej pociesze nieograniczony dostęp do zabawek, które pozytywnie wpłyną na jej rozwój motoryczny i sensoryczny.

Sprawdź gotowe zestawy
Masz pytanie?
kontakt@playwoodthings.eu
+48 698 893 263
Śledź nas na:

Blog - to Cię zainteresuje!

Zobacz wszystkie wpisy

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco

Trwa przetwarzanie danych...

Strony internetowe Nowy Sącz

Pozycjonowanie Grupa Tense

do_gory